KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509354

nr 1250 9354

Gunnar Berg, Signerad. Olja på pannå, 32x40

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:15:18